EKOLOGICZNE PODPASKI — DLACZEGO TY TEŻ POWINNAŚ JE WYBRAĆ?

EKOLOGICZNE PODPASKI — DLACZEGO TY TEŻ POWINNAŚ JE WYBRAĆ?

Ekologiczne podpaski — dlaczego Ty też powinnaś je wybrać?

 

Czy Ty także w czasie miesiączki odczuwasz dyskomfort i inne nieprzyjemności? Do tego dochodzą ból, złe samopoczucie i buzujące hormony. Czy zawsze masz pewność, że Twoja podpaska jest zdrowa i bezpieczna dla Twojego ciała?

 

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że tradycyjne, stosowane przez nas od lat podpaski i wkładki nie są dla nas bezpieczne. Kobiety świadome dokonują odpowiednich wyborów — sięgają po ekologiczne podpaski.

 

Czym wyróżniają się ekologiczne podpaski i wkładki?

 

Ekologiczne podpaski i wkładki Gentle Day powstają z wysokiej jakości starannie dobranych materiałów, a dzięki temu nie tylko zapewniają komfort i bezpieczeństwo, ale również dbają o zdrowie kobiet. Podpaski Gentle Day są nowoczesne i innowacyjne. Przyczyną podrażnień skóry w czasie okresu jest mokra powierzchnia podpaski, w związku z tym podpaski Gentle Day są wyjątkowo chłonne, a ich powierzchnia pozostaje sucha!

 

Zalety korzystania z ekologicznych podpasek i wkładek Gentle Day

Ekologiczne podpaski Gentle Day zostały wyposażone w opatentowany pasek anionowy. Warto wspomnieć, że spełniają wymogi ekologiczne dla produktów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą i posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100. To standard, potwierdzający, że podpaski Gentle Day nie zawierają substancji chemicznych, gromadzących się w organizmie, które mogą stać się przyczyną długotrwałych alergii czy wywoływać mutacje, wady rozwojowe lub nawet choroby nowotworowe.

 

Podpaski wypełnione są bawełnianą warstwą, która nie podrażnia skóry oraz przepuszczają powietrze, a dzięki temu zapewniają komfort i uczucie świeżości.

 

Podpaski Gentle Day mają pH przyjazne dla skóry, ich górna warstwa została stworzona z nietkanego włókna z małymi dziurkami, przez które ciecz wnika do wnętrza podpaski. Podpaski Gentle Day są niezwykle chłonne, nie wyciekają, a ich powierzchnia pozostaje sucha. Zawierają absorbujący polimer, który wchłania aż 5 razy więcej niż inne podpaski, a do tego ułatwia skórze oddychanie.

 

Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu, wysypkach i odparzeniach w czasie menstruacji. Sięgnij po wysokiej jakości podpaski Gentle Day, które są ekologiczne i bezpieczne dla Twojego organizmu oraz środowiska.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.