Urodziliśmy się na Litwie

w 2009 założony przez rodzinę biznes zaczął zmieniać nastawienie do miesiączki i pomógł oswoić ją tysiącom kobiet nie tylko na Litwie, ale i za granicą.

 • NIEZAWODNY I BEZPIECZNY

  Produkty przebadane laboratoryjnie i klinicznie oraz certyfikowane.

 • FUNKCJONALNY

  Skuteczne, najwyższej jakości produkty tworzone przez kobiety.

 • INNOWACYJNY

  Innowacyjne rozwiązania na oswojenie miesiączki.

 • EKOLOGICZNY

  Produkty przyjazne dla Ciebie i środowiska, nietestowane na zwierzętach.

Cykl menstruacyjny jest lustrem dla naszego zdrowia

Cykl kobiecy to naturalny proces, w którym kobieta przechodzi przez zimę, wiosnę, lato i jesień. Wierzymy, że zrównoważony cykl menstruacyjny przynosi kobietom spokój i harmonię.

Oswojona miesiączka

Naszą misją jest pomoc kobietom i dziewczętom w okiełznaniu miesiączki, nie tylko poprzez tworzenie innowacyjnych produktów, ale także poprzez edukację. Dlatego zapraszamy do przyłączenia się do naszych sieci społecznościowych i dowiedzenia się więcej o swoim cyklu.

Dbamy o kobiety

Od wspierania organizacji charytatywnych naszymi produktami, po własne zainicjowane projekty społeczne i edukacyjne, staramy się, aby miesiączka nie była tematem tabu ani wstydem, a produkty wysokiej jakości były dostępne dla potrzebujących.

 • GENTLE DAY®

  W 2009 urodzony, 2022 odnowiony s. h. zarejestrowany w Europie i innych krajach. Produkty tej marki można znaleźć w Europie.

 • EiVi by Genial day®

  Córka Eivė zainspirowała p.z. urodzony w 2016 wraz z pojawieniem się majtek z opatentowanym klinem. Tak narodziła się cała linia zrównoważonej bielizny.

 • GENIAL DAY®

  W 2015 r. zarejestrowany znak towarowy w USA i Kanadzie. Pod tą marką na rynek północnoamerykański produkowane są te same produkty, co GENTLE DAY®.

Jesteśmy na świecie

Naszą wizją jest stać się rozpoznawalną na całym świecie litewską marką. Aktywnie dążymy do tego od 13 lat. Dlatego produkty GENTLE DAY® można kupić w niektórych sklepach w UE, online na www.gentleday.com, w Wielkiej Brytanii - www.gentleday.co.uk, amazon.co.uk, amazon.com (USA), amazon.ca (Kanada). w 2015 r. Wprowadziliśmy GENIAL DAY® p.z. na rynek amerykański i kanadyjski. (www.genialday.com). Nie zdziw się, jeśli podczas wizyty na Bahamach zobaczysz na półkach podpaski GENIAL DAY®.W USA nasze podpaski i chusteczki nawilżane zostały nagrodzone jako produkty zmieniające rynek, innowacyjne i zdrowe. Przeczytaj więcej o naszym doświadczeniu na rynku amerykańskim tutaj "Z USA wróciłem na Litwę - żeby sprzedać wyjątkowy produkt dla amerykańskich kobiet".

Biznes rodzinny

A za tymi wszystkimi markami stoimy my – rodzinna firma i mały kobiecy zespół, który tworzy, pracuje i cieszy się, że GENTLE DAY® wciąż się rozwija, dzięki wspaniałym Klientkom, które od wielu lat ufają naszym produktom.