Gentle Day daje

Każda kobieta i dziewczyna zasługują na produkty menstruacyjne, które są w 100% skuteczne i zdrowe.

Twoje wsparcie ma znaczenie

Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie przekazać darowizny rzeczowe na rzecz naszych lokalnych organizacji charytatywnych. Jeśli znasz jakieś wspaniałe organizacje charytatywne, skontaktuj się z nami alina@gentleday.com

1 + 1

Na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie Gentle Day udostępniana jest jedna rzecz do pielęgnacji okresowej dla bezdomnych, o niskich dochodach i / lub żyjących w ubóstwie.
Do tej pory przekazaliśmy ponad 500 000 podpasek. Nasze darowizny trafiły do ​​PERIOD.ORG, centrum CCSS (IL), The Healing Place (KY). Organizacjom charytatywnym Litwa Moms 'Union, Woman's Choice Charitable Association, Crisis Pregnancy Centre, ocalałym z huraganu Dorian na Bahamach.

ECO Generacja

Obserwując, jak moja córka rośnie, zdałam sobie sprawę, jak ważne jest zaufanie i otwarta komunikacja w kwestiach dojrzewania i menstruacji. Sposób, w jaki podejmujemy te tematy, wpływa na pewność siebie i samopoczucie psychiczne nastolatków. Zawsze zachęcałam córkę, by zadawała mi pytania i nigdy się z tego nie krępowała. Chciałam tego samego dla innych dziewcząt, więc zaczęłam projekt o nazwie ECO Generation w moim rodzinnym kraju, Litwie. Celem jest wzmocnienie pozycji młodych dziewcząt, pomagając im lepiej zrozumieć ich ciała i umysły w okresie dojrzewania oraz zapoznać je z dostępnymi produktami menstruacyjnymi, podkreślając jednocześnie ekologię, zrównoważony rozwój i ucząc je prawidłowego recyklingu.

Przekazaliśmy ponad 50 000 podpasek lokalnym szkołom.

 Uprościliśmy 50 000 miesiączek i pomogliśmy dziewczętom, które dopiero wkraczają w wiek kobiecy, poczuć się pewniej i żyć zdrowiej.

Związek matek

Wizyta na Oddziale Onkologicznym Szpitala Dziecięcego była bolesna. Krótka wizyta była początkiem naszej przyjaźni z Mamų unija (Związkiem Matek) - litewską organizacją charytatywną, która pomaga matkom i rodzinom dzieci przechodzących leczenie raka.
  

Wspieranie kobiet w ciąży

Wszystko zaczęło się od posadzenia drzewa w Ogrodzie Życia. Tam poznałam cztery niesamowite panie, które prowadzą i doradzają kobietom przeżywającym kryzys nieplanowanej ciąży. Gentle Day przekazuje swoje produkty Crisis Pregnancy Centre, organizacji non-profit, która pomaga zaspokajać medyczne i psychologiczne potrzeby kobiet w ciąży, a także zapewnia codzienne potrzeby.