DBAMY

Nie zmienimy świata, jesteśmy po prostu za mali, ale jeśli będziemy mogli się dzielić, może pomożemy tym, którzy dziś najbardziej tego potrzebują. Dlatego przede wszystkim chcemy podziękować wszystkim, którzy zaufali GENTLE DAY®, kupując nasze produkty – razem możemy pomóc innym kobietom i dziewczynom.

Pomoc dla ukraińskich kobiet

Wojna na Ukrainie zaszokowała wielu. Nasza firma nie jest wyjątkiem. Głęboko współczujemy kobietom, które doświadczyły przemocy i nadużyć w tej brutalnej wojnie. Dlatego bez wahania zaraz po rozpoczęciu wojny przydzieliliśmy ponad 10 000 sztuk produktów do higieny dla Czerwonego Krzyża. Nasze wsparcie trwa do dziś dzięki Wam wszystkim. Z każdego zamówienia przeznaczamy na wsparcie 1 opakowanie podpasek, chusteczek lub majtki.

Czytaj więcej

Pomoc dla dziewczyn

Zainicjowaliśmy kilka projektów dla młodzieży. Dostarczamy darmowe podpaski do szkół, pomagamy dziewczynkom z domów dziecka, edukujemy i kierujemy nasze produkty.

Pomoc dla organizacji

Do tej pory przekazaliśmy ponad 500 000 podpasek. Nasze darowizny trafiły do ​​PERIOD.ORG, centrum CCSS (IL), The Healing Place (KY). Organizacjom charytatywnym Litwa Moms 'Union, Woman's Choice Charitable Association, Crisis Pregnancy Centre, ocalałym z huraganu Dorian na Bahamach.