Podpaski Gentle Day

Wypróbuj

Zamów opakowanie próbek podpasek i wkładek Gentle Day

Mniej wizyt w łazience.

Zauważysz, że musisz rzadziej biegać do łazienki, aby zmienić podpaskę, ponieważ nasze podpaski są bardziej chłonne. Oto dlaczego: podpaski Gentle Day zawierają polimery, które pochłaniają kilkaset razy więcej ich własnego ciężaru. Ponadto ulegają biodegradacji. Zgodnie z metodą Rothwella zwykła podpaska na dzień Gentle Day wchłania około 122 gramów płynu i pozostaje sucha (czyli ponad pół szklanki wody). To jest bardzo fajne!

 

Nie martw się o szkodliwe bakterie i nieprzyjemny zapach.


Podpaski Gentle Day są wyjątkowe, ponieważ zawierają opatentowany pasek anionowy wzbogacony turmalinem. Jaką ma funkcję? Pasek anionowy neutralizuje nieprzyjemny zapach i zapobiega kolonizacji bakterii wewnątrz podpaski.

 

NAJLEPSZA PODPASKA TO TA, KTÓRA JEST NIEODCZUWALNA

Nadeszła dawno oczekiwana rewolucja higieny intymnej. Poczuj się lepiej, zdrowiej i mniej zestresowana dzięki najbardziej zaawansowanym ekologicznym podpaskom GENTLE DAY®.

Dołącz do ponad 1 000 000 kobiet na całym świecie, które wybrały GENTLE DAY®. Pozostaw po sobie kłopotliwe wysypki, irytujące podrażnienia skóry i wszelkie inne nieprzyjemne doznania razem z marką starych podpasek menstruacyjnych.

5 powodów, dla których każda kobieta powinna wypróbować podpaski GENTLE DAY®

  1. Podpaski GENTLE DAY®

Nie zawierają toksycznych chemikaliów i substancji zaburzających funkcjonowanie układu rozrodczego. GENTLE DAY® nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, które mogą powodować alergie, infekcje lub zakłócać pracę układu rozrodczego oraz powodować choroby lub dyskomfort. Nasze podpaski są corocznie testowane w niezależnym laboratorium i otrzymują certyfikat OEKO-TEX®.

Zwykłe podpaski

Zwykłe podpaski mogą zawierać różne szkodliwe substancje, takie jak formaldehyd, aceton, metale ciężkie, dioksyny i inne. Udowodniono, że wszystkie powyższe mogą powodować alergie, podrażnienia skóry, a długotrwałe narażenie może prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych. Uważa się, że niektóre pierwiastki są szkodliwymi substancjami zaburzającymi działanie hormonów i rakotwórczymi.

 

  1. Podpaski Gentle Day

Pasek anionowy z turmalinem. Ta unikalna technologia naturalnych składników neutralizuje nieprzyjemny zapach i zapobiega rozmnażaniu się szkodliwych bakterii w podpasce. Zapewnia również ochronę przed chorobami, które mogą być spowodowane reakcją na bakterie w podpaskach lub wkładkach. Turmalin jest znany ze swoich właściwości, które promują zdrowie i dobre samopoczucie; jest stosowany w różnych gałęziach przemysłu, w tym w medycynie i kosmetyce.

Zwykłe podpaski

Brak ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem, wyłącznie zapachy sztuczne, które w rzeczywistości mogą powodować alergie i podrażnienia. Ciepłe i wilgotne środowisko Twojej podpaski jest idealne do rozwoju bakterii - bakterie zaczynają namnażać się po 20 minutach. Wkrótce zacznie się swędzenie, podrażnienie i wysypka, a także widoczne zaczerwienienie, a czasem nawet obrzęk. Kto tego potrzebuje?

 

  1. Podpaski GENTLE DAY®

Najwyższej jakości super chłonna warstwa. Pochłania kilkaset razy więcej niż jego własna waga. Testy wykazały, że podpaski GENTLE DAY® wchłaniają 5 razy więcej niż zwykłe podpaski. Ponadto polimery użyte w naszych podpaskach są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

Zwykłe podpaski

Słaba chłonność - jeśli masz obfity okres, być może będziesz musiała zmieniać podpaskę do 5 razy dziennie ... co oznacza, że ​​musisz biegać do łazienki co 2 lub 3 godziny. Jest to nie tylko niewygodne, ale i drogie. Ponadto złej jakości polimer może powodować alergie i wycieki. Wszystko to zepsuje twoją zdolność poczucia świeżości i pewności siebie.

 

  1. Podpaski GENTLE DAY®

Przepuszczająca powietrze warstwa dolna wykonana w 50% z węglanu wapnia, aby umożliwić skórze oddychanie. Dzięki temu Twoja skóra nie będzie narażona na nieprzyjemne ciepło, nie będzie się pocić i nie pojawi się wysypka. Oprócz tego, że jest delikatna dla skóry i ciała, wentylowana warstwa jest przyjazna dla środowiska.

Zwykłe podpaski

Noszenie zwykłej podpaski często przypomina plastikową torbę, ponieważ nie jest oddychająca. Średnio kobieta nosi podpaskę przez około 120 godzin (około 5 dni) w ciągu każdego okresu. Nie trzeba dodawać, że pod koniec okresu uczucie „tam na dole” zwykle nie jest przyjemne. Nie musisz być lekarzem, aby wiedzieć, że to nie jest dobre dla Twojej skóry i ciała.

 

  1. Podpaski GENTLE DAY®

Nietoksyczny klej. Używamy kleju spożywczego, który nie zawiera toksycznych chemikaliów; jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Nie powoduje alergii ani w żaden sposób nie szkodzi Twojemu organizmowi.

Zwykłe podpaski

Klej stosowany w zwykłych ppodpaskach może być główną przyczyną rozwoju kontaktowego zapalenia skóry w okolicy intymnej. Dodatkowo ślady toksycznego kleju przenoszą się na bieliznę, która ociera się o intymne części ciała.

 

Zostaw za sobą podrażnienia i alergie skóry - zamów opakowanie próbek

ZAMÓW TERAZ